نیکو ده ساله نامه تهدیدآمیزی دریافت می کند و اکنون جان او در خطر است. به نظر می رسد هیچ کس او را باور نمی کند به جز یک نفر که نمی داند چه کسی به این باور رسیده است که سرنوشت خود پسر را می خواهد و سعی دارد از آن جلوگیری کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Warning

تیزر فیلم هشدار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Warning

درباره فیلم هشدار

هشدار (به اسپانیایی: El Aviso) فیلمی مهیج اسپانیایی محصول سال 2018 اسپانیا به کارگردانی دانیل کالپارسورو و براساس رمانی به همین نام از پل پن است.

فیلمنامه توسط خورخه گوریکاچواریا و کریس اسپارلینگ اقتباس شده است. این توسط مورنا فیلم تهیه شده است.

هشدار در جشنواره بین المللی فیلم میامی 2018 به نمایش درآمد و در ژوئیه 2018 برای اولین بار از شبکه نتفلیکس پخش شد. این فیلم با انتقادات مختلف منتقدان روبرو شد.

synopsis

Ten-year-old Nico receives a threatening letter and now his life is in danger. No one seems to believe him except one person that he doesn’t know who has come to believe that fate itself wants the boy dead and tries to prevent it.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Warning 2018 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Warning در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Warning

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!