مردی توسط یک کامیون تانک بزرگ تعقیب می شود که سعی می کند او را از جاده خارج کند. او در بیمارستان بیدار می شود، آسیب دیده، اما به نوعی زنده است. با این حال، او هیچ ایده ای ندارد که او کیست، بنابراین او به دنبال پاسخ هایی می گردد که ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Tourist

تیزر سریال توریست

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Tourist

درباره سریال توریست

توریست یک مجموعه تلویزیونی محدود با تولید مشترک بین المللی است. جیمی دورنان در نقش یک قربانی تصادف اتومبیل که با فراموشی در بیمارستان از خواب بیدار می شود، بازی می کند.

این سریال برای اولین بار در BBC One در بریتانیا، HBO Max در ایالات متحده، ZDF در آلمان و Stan در استرالیا پخش شد و توسط All3Media در سطح بین المللی توزیع شده است.

synopsis

A man is pursued by a vast tank truck trying to drive him off the road. He wakes in hospital, hurt, really really really thirsty but somehow alive. However, he has no idea who he is, so he searches for answers propels him through the vast and unforgiving outback of Australia

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Tourist را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Tourist در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Tourist

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!