یک افسر پلیس به نام ما سئوک دو مأموریت پیدا می‌کند یک فراری را که به ویتنام گریخته است، به کشور بازگرداند. با این حال او به زودی درگیر پرونده‌ قتل دیگری می‌شود که براساس آن یک قاتل سال‌ها گردشگران را هدف قرار داده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Roundup

تیزر فیلم قانون‌ شکنان 2

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Roundup

درباره فیلم قانون‌ شکنان 2

خلاصه (کره ای: 범죄도시2؛ شهر جنایت ۲) یک فیلم اکشن جنایی محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی لی سانگ یونگ با بازی ما دونگ سوک، سون سوک کو و چوی گوی هوا است.

دنباله‌ای از فیلم The Outlaws در سال 2017، این فیلم در 18 مه 2022 در قالب IMAX به نمایش درآمد. پس از گذشت 4 سال از فیلم قبلی، کارآگاه ما سوک دو، که برای استرداد یک مظنون به ویتنام سفر می کند، اما با قتل وحشتناکی از گردشگران کره ای توسط یک قاتل شرور به نام کانگ هه سونگ مواجه می شود.

با توجه به عملکرد باکس آفیس خود، این فیلم در رتبه 1 باکس آفیس کره جنوبی افتتاح شد و 467525 نفر پذیرفته شد که بهترین افتتاحیه برای یک فیلم کره ای در 882 روز گذشته است. این اولین فیلم در کره جنوبی بود که در سال 2022 در بیست و پنجمین روز موفق به ثبت 10 میلیون بازدید شد.

این چهارمین فیلم با بازی Ma Dong-seok است که از 10 میلیون نفر عبور می کند و بیستمین فیلم کره ای در تاریخ است که به این شاهکار دست می یابد. از تاریخ 12 ژوئن، این فیلم در رتبه 5 در باکس آفیس جهانی در حال اکران در 5 کشور قرار دارد.

این فیلم به بالاترین عملکرد اکران کره جنوبی از زمان همه‌گیری COVID-19 تبدیل شد. در حال حاضر این فیلم پرفروش‌ترین فیلم سال 2022 در کره جنوبی است، با فروش 100.06 میلیون دلار آمریکا و 12.59 میلیون پذیرش، و همچنین در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های کره جنوبی در رتبه سوم فیلم‌های داخلی قرار دارد. و در جایگاه نهم فیلم های داخلی با پذیرش طبق شورای فیلم کره ای.

Synopsis

Followed by Ma Seok-do, who heads to a foreign country to extradite a suspect. However, he discovers additional murder cases and learns about a killer who had committed crimes against tourists for many years

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Roundup 2022 را با دوبله فارسی زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Roundup در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Roundup

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!