یک کارآگاه جنایی و یک انسان شناس تلاش می کنند یکی از خدایان آمریکایی جنوبی که دست به کشتار وحشیانه ای در یک موزه زده را نابود کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Relic

تیزر فیلم عتیقه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Relic

درباره فیلم عتیقه

The Relic یک فیلم هیولایی ترسناک آمریکایی محصول سال ۱۹۹۷ به کارگردانی پیتر هیامز و بر اساس رمان پرفروش Relic اثر داگلاس پرستون و لینکلن چایلد در سال ۱۹۹۵ است.

پنه لوپه آن میلر، تام سایزمور، لیندا هانت و جیمز ویتمور در این فیلم بازی می کنند. در این فیلم، یک کارآگاه و یک زیست شناس سعی می کنند یک هیولای مارمولک مانند آمریکای جنوبی را که در حال کشتار در موزه تاریخ طبیعی فیلد در شیکاگو است، شکست دهند.

این فیلم در شیکاگو و در موزه بسیار مورد توجه تاریخ طبیعی فیلد فیلمبرداری شد. تولید در ابتدا قرار بود در موزه تاریخ طبیعی آمریکا در شهر نیویورک برگزار شود.

با این حال، توافقی حاصل نشد و پس از علاقه مندی به پیش فرض فیلم، موزه فیلد به استودیو اجازه داد در آنجا فیلمبرداری کند. این فیلم دومین همکاری روی پرده بین هانت و میلر بود که هر دو در فیلم Kindergarten Cop نیز کار کردند.

این فیلم در 10 ژانویه 1997 توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد. فروش جهانی آن به بیش از 48 میلیون دلار رسید. این آخرین حضور آئودرا لیندلی بازیگر زن سینما بود.

Synopsis

A homicide detective and an anthropologist try to destroy a South American lizard-like god, who’s on a people eating rampage in a Chicago museum

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Relic 1997 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Relic در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Relic

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!