دو گربه کوچولو و ماجراجو به نام های اولی و مون، به نقاط مختلف دنیا سفر می کنند و مطالب آموزنده ای را در مورد دوستی و شهروندی جهانی، به بچه ها آموزش می دهند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی The Ollie and Moon Show

تیزر انیمیشن سریالی اولی و مون

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی The Ollie and Moon Show

درباره انیمیشن اولی و مون

Ollie & Moon Show (همچنین به عنوان Ollie & Moon شناخته می شود) یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کودکان است که توسط دایان کردنسور و رابرت وارگاس ساخته شده است. این بر اساس مجموعه کتاب های Ollie & Moon نوشته دایان کردنسور ساخته شده است.

این سریال در 27 مه 2017 در Sprout در ایالات متحده پخش شد و زمانی که این کانال ماه‌ها بعد به یونیورسال کیدز تبدیل شد تا سال 2021 ادامه یافت.

این نمایش در نتفلیکس و HBO Max نیز در دسترس است. این سریال از یک مسابقه پروژه آزمایشی در BiteTV انتخاب شد. فصل دوم، از سال 2018، در حال تولید است و از تلویزیون فرانسه پخش می شود.

Synopsis

Two cats travel the globe and teach children about unlikely friendships and global citizenships

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Ollie and Moon Show را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Ollie and Moon Show در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی The Ollie and Moon Show

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!