محمدو اولد صلاحی پس از سالها بازداشت و زندانی شدن بدون هیچ گونه اتهامی از سوی دولت ایالات متحده ، برای آزادی می جنگد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Mauritanian

تیزر فیلم موریتانی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Mauritanian

درباره فیلم موریتانی

موریتانی یک فیلم درام حقوقی به کارگردانی کوین مک دونالد از فیلمنامه ای به قلم م.ب. تراون ، روری هاینز و سهراب نوشیروانی. این فیلم بر اساس خاطرات روزانه گوانتانامو توسط محمدو اولد صلاحی ساخته شده است ،

داستانی واقعی از تجربه صلاحی در مدت چهارده سال نگهداری بدون اتهام در کمپ بازداشتگاه گوانتانامو. در این فیلم جودی فاستر ، طاهر رحیم ، شایلین وودلی و بندیکت کامبربچ بازی می کنند.

موریتانی در 12 فوریه 2021 توسط STXfilms در ایالات متحده آزاد شد. در انگلستان ، جایی که همه سینماها به دلیل همه گیری COVID-19 تعطیل بودند ، اکران نمایشی برنامه ریزی شده لغو شد و فیلم اکنون در اول آوریل 2021 در Amazon Prime Video به نمایش در می آید.

نظرات متفاوتی از منتقدان دریافت کرد هرچند از عملکرد رحیم و فاستر تعریف و تمجید شد. در هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب ، این دو به ترتیب با برنده شدن فاستر ، نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد – درام فیلم و بهترین بازیگر نقش مکمل زن شدند.

synopsis

Mohamedou Ould Salahi fights for freedom after being detained and imprisoned without charge by the U.S. Government for years

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Mauritanian 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده زا وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Mauritanian در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Mauritanian

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!