یک مورخ آماتور در تلاش برای یافتن بقایای پادشاه ریچارد سوم، که برای بیش از 500 سال گم شده بود، از نهاد دانشگاهی سرپیچی می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Lost King

تیزر فیلم شاه گمشده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Lost King

درباره فیلم شاه گمشده

شاه گمشده یک فیلم کمدی-درام بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی استیون فریرز و نویسندگی استیو کوگان و جف پوپ است که بر اساس کتاب گور پادشاه: جستجوی ریچارد سوم نوشته فیلیپا لنگلی و مایکل جونز در سال ۲۰۱۳ ساخته شده است.

این دراماتیزه‌ای از داستان فیلیپا لنگلی است، زنی که جستجو برای یافتن بقایای پادشاه ریچارد سوم را در زیر پارکینگ خودرو در لستر آغاز کرد.

در این فیلم سالی هاوکینز، کوگان و هری لوید بازی می کنند. این فیلم توسط Pathé، Baby Cow Productions، BBC Film و Ingenious Media تولید شد و توسط Pathé در فرانسه و سوئیس به عنوان توزیع کننده مستقل و در بریتانیا از طریق Warner Bros. Pictures توزیع شد.

این فیلم در 10 سپتامبر 2022 در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد و در 7 اکتبر 2022 در بریتانیا اکران شد.

Synopsis

An amateur historian defies the stodgy academic establishment in her efforts to find King Richard III’s remains, which were lost for over 500 years

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Lost King 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Lost King در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Lost King

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!