در زمان های قدیم،شخصی برای درست کردن اختراعی با نام خنزل، تمام درختان را قطع می کند و پول زیادی در می آورد،اما بعد از سال ها،با آمدن یک هوا فروش، هیچکس به درختان اهمیت نمی‌دهد.تا اینکه...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Lorax

تیزر انیمیشن لوراکس

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Lorax

درباره انیمیشن لوراکس 2012

لوراکس به انگلیسی: The Lorax فیلمی کمدی است که از روی کتابی با همین نام نوشتهٔ دکتر زوس ساخته شده‌است. این فیلم انیمیشن با انواع تکنولوژی‌های روز ساخته شده و نسخه سه بعدی و معمولی انیمیشن موجود است. این انیمیشن از محصولات ایلومینیشن اینترتینمنت بوده و توزیع آن را یونیورسال استودیوز انجام داده است.

فروش داخلی این فیلم که برای آن ۷۰ میلیون دلار هزینه شده بود ۲۱۴ میلیون دلار بوده و به علاوه فروش فرامرزی ۳۴۸٫۸ میلیون دلاری را تجربه کرده‌است.

synopsis

In ancient times, a person cut down all the trees to make an invention called Khanzel and made a lot of money, but after years, with the advent of an air salesman, no one cares about the trees. Until …

شما میتوانید انیمیشن بسیار زیبای لوراکس 2012 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

انیمیشن لوراکس در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن The Lorax

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. سلام خیلی فیلم قشنگی هستش لطفا امروز فیلم مکانیک رستاخیز رو هم برای من بزارید لطفا لازم دارم

  پاسخ 4
  • سلام پرهام جان.
   تلگرام پیام بفرستید تا پیگیری کنیم.

   پاسخ 4
 2. عالی.فقط اگه دوبله گلوری سانسور پیدا کردید اونو بذارید.

  پاسخ 4
  • سلام معین جان.
   فک نمیکنم موجود باشه متاسفانه.

   پاسخ 6