دزدی به نام میلر گراهام که به تازگی از زندان آزاد شده تلاش می‌کند به زندگی دختر و نامزد سابق خود بازگردد. او که در انجام این تصمیم مصمم است، مجبور می‌شود از مهارت‌هایی که دارد به عنوان یک قفل ساز با استعداد استفاده کند. اما پس از وقوع یک حادثه غیرمنتظره همه چیز تغییر کرده و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Locksmith

تیزر فیلم قفل‌ساز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Locksmith

درباره فیلم قفل‌ ساز

قفل ساز (انگلیسی: The Locksmith) یک فیلم مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی نیکلاس هاروارد در اولین کارگردانی بلند خود است. جان گلاسر، جو روسو، کریس لامونت و بن کابیالیس فیلمنامه را بر اساس داستانی اصلی از بلر کروبر نوشته اند.

Synopsis

A thief fresh out of prison, tries to work his way back into the life of his daughter and ex-fiancé. Determined, he is forced to use the skills he has as a gifted locksmith. Things take a tumultuous turn after an unexpected disappearance

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Locksmith 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Locksmith در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Locksmith

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!