یک زوج متاهل در آستانه سرخوردگی به یک غریبه اجازه می دهد تا با آنها در کلبه بت هایشان زندگی کند. آیا این غریبه حالت شکننده خود را از لبه خارج خواهد کرد؟...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Laureate

تیزر فیلم لاریت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Laureate

درباره فیلم ملک الشعراء

The Laureate یک فیلم زندگینامه ای درام رمانتیک به نویسندگی و کارگردانی ویلیام نونز است. تام هیوز، لورا هادوک و دایانا آگرون در این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم زندگی شاعر جنگ و رمان نویس بریتانیایی رابرت گریوز را به تصویر می کشد.

این فیلم برنده فیلم جشنواره در جوایز بین‌المللی فیلم آکسفورد 2021 و همچنین بهترین فیلم بلند، بهترین کارگردان (ویلیام نونز) و بهترین بازیگر مرد (تام هیوز) شد.

synopsis

A married couple on the brink of disillusion allows a stranger to live with them in their idyllic cottage. Will this stranger push their fragile state over the edge

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Laureate 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Laureate در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Laureate

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!