یک کاهن اعظم از دنیایی دیگر با پادشاه شیاطین مبارزه می‌کند. در این میان او یک روز به شکلی اسرارآمیز در بدن یکی از اعضای یک گروه موسیقی کره‌ای از خواب بیدار می‌شود. اعضای این گروه 3 سال است که با هم هستند اما به دلیل عدم موفقیت در آستانه سقوط قرار دارند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Heavenly Idol

تیزر سریال آیدل بهشتی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Heavenly Idol

درباره سریال آیدل بهشتی

The Heavenly Idol (کره ای: 성스러운 아이돌؛ RR: Seongseureoun Aidol; روشن. بت مقدس) یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی با بازی کیم مین کیو، گو بو-گیول، و لی جانگ وو است.

بر اساس رمان وب به همین نام توسط Shin Hwa-jin، در 15 فوریه 2023 در tvN پخش شد و هر چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 22:30 (KST) پخش می شود. همچنین برای پخش در Viki و Viu در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

Synopsis

A fantasy-romance drama about an unknown idol, Woo Yeon-woo, whose body was possessed by Rembrary, the god of this world

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Heavenly Idol را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Heavenly Idol در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Heavenly Idol

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. به طور کلی چند قسمته؟
    اگه قسمت های بیشتری داره ، کی گذاشته میشه؟

    پاسخ 10
  2. سلام هر چند وفت یک بار قسمت جدید میاد

    پاسخ 9