در مأموریتی که کریسمس را برای کویل فراموش نشدنی کنند، نگهبانان در جستجوی هدیه ای عالی به زمین می روند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special

تیزر فیلم نگهبانان کهکشان: ویژه تعطیلات

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special

درباره فیلم نگهبانان کهکشان ویژه تعطیلات

ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان یک برنامه ویژه تلویزیونی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان برای سرویس استریم دیزنی + است که بر اساس کامیکس مارول با حضور تیم ابرقهرمانی نگهبانان کهکشان ساخته شده است.

این دومین ارائه ویژه استودیو مارول در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که با فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی این مجموعه تداوم دارد. این ویژه توسط مارول استودیوز تولید می‌شود و نگهبانان کهکشان را دنبال می‌کند که کریسمس را جشن می‌گیرند و به دنبال هدیه‌ای برای رهبرشان پیتر کویل می‌گردند. این ویژه نیز توسط Troll Court Entertainment تولید شده است.

کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پوم کلمنتیف، وین دیزل، بردلی کوپر، شان گان و مایکل روکر نقش‌های خود را به عنوان نگهبانان از رسانه‌های قبلی MCU بازی می‌کنند، و در این فیلم ویژه همچنین گروه Old 97 و کوین بیکن به عنوان یک شخصیت داستانی حضور دارند.

نسخه ای از خودش گان در طول تولید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) قبل از اعلام آن در دسامبر 2020. فیلمبرداری از فوریه تا اواخر آوریل 2022 در آتلانتا، جورجیا و لس آنجلس، در طول تولید Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023).

ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان در 25 نوامبر 2022 در دیزنی پلاس منتشر شد و به عنوان پایان فاز چهار MCU عمل کرد. این ویژه به خاطر طنز، کارگردانی گان و بازی های کلمنتیف، باتیستا و بیکن، نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

Star-Lord, Drax, Rocket, Mantis, and Groot engage in some spirited shenanigans in an all-new original special created for Disney

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Guardians of the Galaxy Holiday Special 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Guardians of the Galaxy Holiday Special

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!