صاحب یک کارخانه تولیدی که در انتظار ملاقات از سوی اعضای یک کمیته برای دریافت جایزه است، تلاش می کند در مدت زمانی اندک مشکلات کارگرانش را حل کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Good Boss

تیزر فیلم رئیس خوب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Good Boss

درباره فیلم رئیس خوب

رئیس خوب (اسپانیایی: El buen patrón‎) یک فیلم کمدی اسپانیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و نویسندگی فرناندو لئون د آرانوآ با بازی خاویر باردم است.

این فیلم، روایت یک کارخانه دار کاریزماتیک و کنترل گر را دنبال می‌کند که در زندگی کارمندانش دخالت می‌کند.

این فیلم با ۲۰ نامزدی در سی و ششمین جوایز گویا،برنده ۶ جایزه (بهترین فیلم، کارگردان، بازیگر، فیلمنامه اصلی، موسیقی متن و تدوین)، رکورد دار مراسم شد.

فیلمبرداری آن در اکتبر ۲۰۲۰ در اسپانیا آغاز شد و در دسامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید. این فیلم در موستولس و در بخش هایی از منطقه مادرید فیلمبرداری شده‌است.

synopsis

Awaiting a visit by a committee that could give his company an award for excellence, the owner of an industrial scales manufacturing business tries to resolve any problems from his workers in enough time

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Good Boss 2021 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Good Boss در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Good Boss

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!