در طول نبرد مهم جنگ جهانی دوم در رودخانه شلد ، زندگی یک خلبان ، یک سرباز نازی و یک سرباز مقاومت به طرز غم انگیزی در حال تلاقی است...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Forgotten Battle

تیزر فیلم نبرد فراموش شده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Forgotten Battle

درباره فیلم نبرد فراموش شده

نبرد فراموش شده (هلندی: De Slag om de Schelde) یک فیلم هلندی در جنگ جهانی دوم در سال 2020 به کارگردانی Matthijs van Heijningen Jr. است که نبرد شلدت را در سال 1944 به تصویر می کشد.

این فیلم یک سرباز محور هلندی را بازی می کند که توسط Gijs Blom بازی می شود. خلبان متفقین بریتانیایی با بازی جیمی فلاتر و یک زن مقاومت از زیلاند با بازی سوزان رادر.

synopsis

1944, the Second World War. A British glider pilot, a Dutch boy fighting on the German side and a Dutch female resistance member all end up involved in the Battle of the Schelde. Their choices differ, but their goal is the same: freedom

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Forgotten Battle 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

فیلم The Forgotten Battle در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Forgotten Battle

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. این سانسور شده است؟

    پاسخ 5