درباره شخصی به نام ستوان سودی است که به همراه نیروهایش به عنوان ارتش کشور هندوستان در جنگ جهانی دوم به سمت میدان جنگ می‌رود و فداکاری و تلاش‌های سربازان هندی را به تصویر می‌کشد و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Forgotten Army - Azaadi ke liye

تیزر سریال ارتش فراموش‌ شده

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Forgotten Army - Azaadi ke liye

درباره سریال ارتش فراموش‌ شده

The Forgotten Army – Azaadi Ke Liye یک مجموعه تلویزیونی استریم است که در 24 ژانویه 2020 در آمازون پرایم ویدیو پخش شد. این سریال به کارگردانی کبیر خان است و بر اساس وقایع واقعی درباره مردان و زنان در ارتش ملی هند (INA) ساخته شده است. به رهبری Subhash Chandra Bose.

ستاره های این سریال سانی کاوشال و شارواری هستند.کبیرخان اولین کارگردانی خود را با مستندی به نام ارتش فراموش شده در سال 1999 که توسط دوردارشان پخش شد، انجام داد. و طی یک گفتگوی تبلیغاتی، کبیرخان گفت که سریال فعلی پروژه ای است که 20 سال بر اساس مستند اولیه او ساخته شده است.

این تریلر در 7 ژانویه 2020 منتشر شد. تیراندازی در مکان هایی مانند تایلند، سنگاپور، مالزی و بمبئی انجام شد.

synopsis

Lieutenant Sodhi and his army fight for Indian Independence during World War II as part of the Indian National Army; the journey and sacrifice of the Indian National Army from its soldiers’ point of view

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Forgotten Army – Azaadi ke liye را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Forgotten Army - Azaadi ke liye در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Forgotten Army - Azaadi ke liye

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!