داستان دلهره‌آور روان‌شناختی این مجموعه در تابستان ۱۹۷۹ اتفاق می‌افتد؛ زمانی که مرد جوانی به‌دلیل جنایتی تکان دهنده دستگیر می‌شود و یک بازجوکننده باید معمای پشت آن را حل کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Crowded Room

تیزر سریال اتاق شلوغ

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Crowded Room

درباره سریال اتاق شلوغ

اتاق شلوغ (انگلیسی: The Crowded Room) مینی‌سریال تلویزیونی دلهره‌آور روان‌شناختی آمریکایی است که توسط آکیوا گلدزمن و با الهام از رمان غیرداستانی اذهان بیلی میلیگان نوشته دنیل کیز چاپ سالِ ۱۹۸۱ ساخته شده‌است. تام هالند، آماندا سایفرد و امی رسوم بازیگران نقش اصلی هستند و بازیگران مکمل شامل ساشا لین، ویل چیس، لیور راز، لیلا رابینز و هنری آیکنبری می‌شود.

داستان این سریال به وقایع پس از دستگیری دنی سالیوان (هالند) به دلیل مشارکت در تیراندازی شهر نیویورک در سال ۱۹۷۹ می‌پردازد. دنی از طریق مجموعه‌ای از مصاحبه‌ها با بازجوکننده ریا گودوین (سایفرد) از زندگی خود پرده‌برداری می‌کند و به تدریج گذشتهٔ مرموز خود که او را به حادثه سرنوشت‌ساز سوق داد، برای ریا و مخاطبان شرح می‌دهد.

اتاق شلوغ در ۹ ژوئن ۲۰۲۳ با سه قسمت در اپل تی‌وی پلاس نمایش داده شد. قسمت‌های بعدی به صورت هفتگی تا ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳ به پایان رسید.

این مجموعه در پاییز ۱۴۰۲ به مدیریت صالح جراح نجفی در استودیو داب‌فیلم دوبله‌شد و از پلتفرم‌های پخش فیلم ایرانی منتشر شده است.

Synopsis

In Manhattan in the summer of 1979, a young man is arrested for a shocking crime, and an unlikely investigator must solve the mystery behind it before the true criminal strikes again

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Crowded Room را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Crowded Room در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Crowded Room

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. اسپایدر منه بدبختو به چه روزی کشوندن

    پاسخ 0