چهار بچه از راه کمدی بزرگ به سرزمین نارنیا می‌روند ، که زیر سلطه ی ملکه خبیثی است که آن جا را در زمستانی ابدی نگه داشته‌است. اما بچه‌ها با کمک یک شیر عجیب و مرموز به نام اصلان برای نجات نارنیا و ساکنانش دست به کار می شوند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

تیزر فیلم سرگذشت نارنیا: شیر، کمد و جادوگر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

درباره فیلم سرگذشت نارنیا شیر کمد و جادوگر

سرگذشت نارنیا: شیر، کمد و جادوگر (به انگلیسی: The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe) یک فیلم فانتزی محصول ۲۰۰۵ به نویسندگی و کارگردانی مشترک اندرو آدامسون است که بر اساس رمان ۱۹۵۰ شیر، جادوگر و کمد، اولین رمان منتشر شده و دومین رمان زمانی در سی اس.

سریال فانتزی حماسی کودکان لوئیس، The Chronicles of Narnia. این فیلم توسط Walden Media و Walt Disney Pictures تهیه شده و توسط Buena Vista Pictures توزیع شده است.

ویلیام موزلی، آنا پاپلول، اسکندر کینز و جورجی هنلی نقش پیتر، سوزان، ادموند و لوسی، چهار کودک بریتانیایی را بازی می‌کنند که در جریان بلیتز به حومه شهر تخلیه شده‌اند و کمد لباسی پیدا می‌کنند که به دنیای فانتزی نارنیا منتهی می‌شود، جایی که با آنها متحد می‌شوند. شیر اصلان (با صدای لیام نیسون) در برابر نیروهای جادیس، جادوگر سفید (تیلدا سوینتون).

این فیلم در 9 دسامبر 2005 در اروپا و آمریکای شمالی با بازخوردهای مثبت اکران شد و در باکس آفیس بسیار موفق بود و بیش از 745 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و سومین فیلم موفق سال 2005 شد.

در سال 2005 برنده جایزه اسکار بهترین گریم و جوایز مختلف دیگر شد. نسخه توسعه یافته در 12 دسامبر 2006 منتشر شد و تا 31 ژانویه 2007 که متوقف شد، فقط بر روی DVD در دسترس بود. این دی‌وی‌دی پرفروش‌ترین دی‌وی‌دی در آمریکای شمالی در سال 2006 بود که در آن سال 332.7 میلیون دلار درآمد داشت.

شیر، جادوگر و کمد اولین فیلم از مجموعه اقتباس‌های مجموعه سی. اس. لوئیس بود و شاهزاده کاسپین در سال 2008 و سفر سپیده دم در سال 2010 به دنبال آن بودند. این سه فیلم در مجموع بیش از 1.5 میلیارد دلار فروختند. در سراسر جهان.

Synopsis

Four kids travel through a wardrobe to the land of Narnia and learn of their destiny to free it with the guidance of a mystical lion

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe 2005 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!