فیلم The Birthday Cake از آنجایی آغاز می شود که جیووانی در دهمین سالگرد مرگ پدرش، به اکراه می پذیرد که کیک مراسم را به خانه عمویش، که رئیس باند تبهکاران است، بیاورد. فقط دو ساعت مانده به شب، اتفاقاتی می افتد که زندگی او را برای همیشه تغییر خواهد داد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Birthday Cake

تیزر فیلم کیک تولد

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Birthday Cake

درباره فیلم کیک تولد

کیک تولد (به انگلیسی: The Birthday Cake) فیلمی مهیج جنایی و آمریکایی به کارگردانی جیمی جیانوپولوس در سال 2021 ، از فیلم نامه دیویدس رائول برمودز ، شیلوه فرناندز و جیانوپولوس است.

این اولین کارگردانی طولانی برای جیانپولوس است که پیش از این فیلم های کوتاه را کارگردانی کرده و با مایلی سایرس ، A Rocky A $ ، Kid Cudi و دیگران در پروژه های موسیقی کار کرده است.

کیک تولد در 18 ژوئن 2021 در ایالات متحده منتشر شد.

synopsis

On the 10th anniversary of his father’s death, Giovanni reluctantly accepts the task of bringing a cake to the home of his uncle, a mob boss, for a celebration. Just two hours into the night, Gio’s life is forever changed

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Birthday Cake 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Birthday Cake در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Birthday Cake

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!