پس از فرار چند موجود شرور از زندان، قدرتمندترین ابرقهرمانان مارول ماموریتی مشترک را برای دستگیری آنها و نجات کره زمین آغاز می کنند و....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

تیزر انیمیشن سریالی انتقام ‌جویان: قدرتمندترین قهرمانان زمین

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

درباره انیمیشن انتقام ‌جویان قدرتمندترین قهرمانان زمین

The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن ابرقهرمانی آمریکایی توسط Marvel Animation با همکاری Film Roman است که بر اساس تیم ابرقهرمانی مارول کامیکس Avengers ساخته شده است.

این نمایش در پاییز 2010 در دیزنی XD و به صورت آنلاین شروع به کار کرد و با یک میکرو سریال 20 قسمتی شروع شد که بعداً به عنوان پنج قسمت تلویزیونی پخش شد.

در فصل دوم، این یکی از نمایش های افتتاحیه بلوک برنامه نویسی دنیای مارول در کنار مرد عنکبوتی نهایی بود.

این سریال در اصل دارای یک تیم بر اساس فهرست اصلی Avengers است که از Iron Man، Giant-Man، Hulk، Thor و Wasp تشکیل شده است.

بعداً کاپیتان آمریکا، پلنگ سیاه و هاوکی در فصل اول و خانم مارول و ویژن در فصل دوم به تیم ملحق شدند. از نظر لحن و سبک کلی، سریال اساساً بر اساس داستان های اصلی استن لی و جک کربی است.

این مجموعه همچنین از موادی از تمام دوره‌های اجرای کمیک و همچنین منابع دیگر، مانند دنیای سینمایی مارول استفاده می‌کند.

این سریال در 11 نوامبر 2012 به پایان رسید و Avengers Assemble جایگزین آن شد.

Synopsis

After 74 villains break out of prison, Marvel’s most powerful superheroes team up to capture all of them, and also to defend the Earth from widespread threats

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes 2010 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Avengers: Earth's Mightiest Heroes در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی The Avengers: Earth's Mightiest Heroes

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!