داستان از جایی آغاز می شود که آنا ویلیامز می خواهد خواهرش را به دام بیندازد، نینا ویلیامز! که در حال حاضر مشغول به همکاری با رئیس جدید شرکت میشیما می باشد. نام این رئیس کسی نیست جز جین کازاما. آنا در کنار شغل خود، برای شخص جین نیز به طور شخصی کار می کند و عضو تیم او می باشد. آن ها به دنبال اطلاعاتی درباره دانش آموزی با نام شین کامیا می گردند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن TEKKEN: Blood Vengeance

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن TEKKEN: Blood Vengeance

درباره انیمیشن تیکن انتقام خونین

Tekken: Blood Vengeance (鉄拳 ブラッド・ベンジェンス، Tekken Buraddo Benjensu) یک فیلم اکشن سه بعدی کامپیوتری ژاپنی در زمینه هنرهای رزمی است که بر اساس سری بازی های ویدئویی Tekken با شرکت Digital Frontieraiment تولید شده است. .

این فیلم برای اولین بار در آمریکای شمالی توسط Bandai Entertainment در 26 ژوئیه 2011 و در استرالیا در 27 ژوئیه 2011 در یک نمایش انحصاری ویژه به نمایش درآمد. اولین نمایش آن در 3 سپتامبر 2011 در ژاپن انجام شد.

این فیلم در 22 نوامبر 2011 در ایالات متحده و 1 دسامبر 2011 در ژاپن بر روی دیسک بلوری (در دیسک بازی پلی استیشن 3 Tekken Hybrid موجود است) منتشر شد.

نسخه دوبعدی فیلم نیز به عنوان یک DVD مستقل در 22 نوامبر 2011 در ایالات متحده و 22 دسامبر 2011 در ژاپن منتشر شد. بعداً با عنوان Nintendo 3DS، Tekken 3D: Prime Edition همراه شد.

synopsis

High school student Ling Xiaoyu is recruited by Anna Williams of G Corporation to transfer to Kyoto University and gather information on a student named Shin Kamiya

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای TEKKEN: Blood Vengeance 2011 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم TEKKEN: Blood Vengeance در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن TEKKEN: Blood Vengeance

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ممنون

    پاسخ 6