داستان نوازنده و آهنگساز مشهور لیدیا تار را روایت می‌کند که با ساخت سمفونی‌ای توانست حرفه خودش را ارتقاء بدهد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Tár

تیزر فیلم تار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Tár

درباره فیلم تار

تار (به سبک TÁR) یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی تاد فیلد است.

این فیلم زندگی و سقوط یک آهنگساز و رهبر ارکستر زن مشهور را دنبال می‌کند که کیت بلانشت آن را به تصویر می‌کشد و به دنبال حفظ جایگاه و وجهه‌اش است. بازیگران مکمل شامل نومی مرلانت، نینا هوس، سوفی کاور، جولیان گلاور، آلن کوردونر و مارک استرانگ هستند.

تار اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز در سپتامبر 2022 داشت، جایی که بلانشت برنده جام ولپی برای بهترین بازیگر زن شد.

این یک اکران محدود در ایالات متحده در 7 اکتبر 2022 بود، قبل از اکران گسترده در 28 اکتبر 2022 توسط Focus Features. این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و آنها بازی بلانشت و کارگردانی و فیلمنامه فیلد را تحسین کردند.

Synopsis

Set in the international world of Western classical music, the film centers on Lydia Tár, widely considered one of the greatest living composer-conductors and first-ever female music director of a major German orchestra

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Tár 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Tár در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Tár

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!