دانلود فیلم تانهاجی: جنگجوی ستایش نشده 2020
دانلود فیلم تانهاجی 2020 Tanhaji: The Unsung Warrior
76 7.7 135 دقیقه

داستان فیلم Tanhaji: The Unsung Warrior درباره‌ی زندگی تنهاجی مالوسار می‌باشد، او یک رهبر نظامی قدرتمند بود که در قرن هفدهم در ماهاراشتریان مراتی زندگی می‌کرد، "تنهاجی" در تلاش است با رهبری گروهی از مبارزان حرفه‌ای با ظلم و ستم مبارزه کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Tanhaji: The Unsung Warrior

تیزر فیلم تانهاجی: جنگجوی ستایش نشده

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Tanhaji: The Unsung Warrior

درباره فیلم تانهاجی

فیلم تانهاجی یک سینمایی هندی در ژانر اکشن، درام تاریخی محصول سال ۲۰۲۰ میلادی که با بازی اجی دیوگن، سیف علی خان و کاجول است.

synopsis

Tanhaji Malusare, a military chieftain in the army of the Maratha king Shivaji,

leads the charge to capture the strategically important Kondhana fort guarded by

the army of the fierce Rajput chieftain Udaybhan Ratho.

بازیگران فیلم Tanhaji: The Unsung Warrior

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. فیلمـی زیبا و قابل تامل برگرفته از داستان حقیقی با سرمایه گـذارے “”تهیه کننده”” و بازے تامل برانگیز ســـوپرستـار اجـے دیوگـن ‌بهمراه همسرش ڪاجول دیـوگـن بازے … ڪه اجـے دیـوگـن با نقش چینلنجینگ فیلم را بلڪ باستر ثابت…. و بقـول big be سلطان هنرمند هنـد امیتـاب اجـی تنهـا بازیگـرے هسـت ڪه هر نقــشــے ؛ ‌ایمـوشنل، ‌کمـدے، ‌عاشقـے و اڪشن مستند و تاریخـے و…‌ را با نهایت هنـرمنـدے اعلے بر پرده به …..میرسانــد.!!!

    پاسخ 11
  2. فیلم به کارگردانی ‌ام رات، روایتگر قصد امپراتور مغول برای تصاحب هندوستان و گسترش امپراتوری‌اش است؛ اما شیواجی، پادشاه ماراتا سعی می‌کند تا این امر را از تانهاجی که فرمانده امپراتور ماراتا است، پنهان کند. چراکه جشن ازدواج پسر تانهاجی نزدیک است؛ اما تانهاجی از موضوع مطلع می‌شود و تصمیم می‌گیرد جلوی سرباز مورد اعتماد امپراتور مغول یعنی اودیبان را بگیرد و او را از رسیدن به قلعه تحت کنترلش باز دارد. فیلم پس از اکران از سوی جامعه اسلامی مورد انتقاد قرار گرفت و آن را مصداق بارز تحریف تاریخ دانست. از دید منتقدان مسلمان در جست‌وجوی ساده‌ای هم می‌شد فهمید ماجرای این نبرد چیز دیگری بوده است و فیلمسازان در راستای تحریک ملی‌گرایی هندو دست به ساخت چنین اثری زده‌اند. همچنین کلیشه‌سازی از مسلمانان در قالب آدم‌های شرور و هوس‌ران به مصادیقی بدل شده است که در یک سال گذشته عامل اعتراضات مسلمانان هند شده است.

    پاسخ 10