برایان میلز، جاسوس سابق سی‌آی‌ای که از همسرش جدا شده‌است، به همراه دوستانش به عنوان محافظ شخصی کار می‌کند. تا اینکه کیم (دختر ۱۷ ساله او که نزد مادرش زندگی می‌کند) از او اجازه می‌خواهد تا به همراه دوستش آماندا سفری به پاریس داشته باشند. برایان، که از خطرات سفر دختران جوان و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Taken

تیزر فیلم تیکن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Taken

درباره فیلم ربوده شده 1 2008

ربوده شده (به انگلیسی: Taken)، یک فیلم در ژانر اکشن و هیجان‌آور محصول 2008 فرانسه است. این فیلم را پیر مورل کارگردانی کرده و لیام نیسون، فامکه یانسن و مگی گریس در آن به بازی پرداخته‌اند. فیلم‌نامه ربوده شده را لوک بسون نوشته‌است. این فیلم نخستین قسمت از مجموعه‌فیلم ربوده‌شده است.

synopsis

A retired CIA agent travels across Europe and relies on his old skills to save his estranged daughter, who has been kidnapped while on a trip to Paris.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای ربوده شده را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

ربوده شده 1 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Taken

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!