حدود ۱۲ سال میگذرد که مردم شهر متروپلیس به باور این رسیده اند که سوپرمن تنها و اصلی ترین قهرمان آنهاست. به دلیل حضور درخشان سوپرمن در شهر متروپلیس، کمتر مشکلی میتواند باعث ایجاد مزاحمت برای مردم شود اما در یکی از روزهای آرام، سفینه ای به صورت عجیب در مرکز شهر فرود می آید. این موضوع سوپرمن را به خود جذب میکند و متوجه میشود سفینه ای که به طور مرموز در سقوط کرده از سیاره ی کریپتون است…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Superman: Unbound

تیزر فیلم سوپرمن: بدون مرز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Superman: Unbound

درباره فیلم سوپرمن: بدون مرز 2013

سوپرمن: بدون مرز به انگلیسی : (Superman: Unbound) انیمیشنی در ژانر اکشن و ماجراجویی محصول کشور آمریکا در سال 2013 به کارگردانی James Tucker و نویسندگی مشترک Bob Goodman،Geoff Johns و Gary Frank میباشد.بازیگرانی مانند Matt Bomer ،Stana Katic،John Nobleدر آن حضور داشته اند.

synopsis

Superman and Supergirl take on the cybernetic Brainiac, who boasts that he possesses “the knowledge and strength of 10,000 worlds.”

شما میتوانید انیمیشن بسیار زیبای Superman: Unbound 2013 را همراه با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Superman: Unbound

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!