سوپرمن بعد از نبردی با ژنرال زاد که منجر به نابودی سیاره اش کریپتون میشود، تلاش می کند تا دریابد غیر از خودش کس دیگری نیز نجات یافته است یا خیر. به همین دلیل شش سال از دنیا دور می می ماند. زمانی که باز می گردد درمی یابد که دنیا به قهرمانی چون او دیگر نیازی ندارد و

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Superman Returns

تیزر فیلم بازگشت سوپرمن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Superman Returns

درباره فیلم بازگشت سوپرمن

بازگشت سوپرمن (به انگلیسی: Superman Returns) فیلمی ابرقهرمانی است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. این فیلم پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های سوپرمن می‌باشد.

فیلم‌های قبلی عبارت‌اند از: سوپرمن (۱۹۷۸)، سوپرمن ۲ (۱۹۸۰)، سوپرمن ۳ (۱۹۸۳) و سوپرمن ۴: در جستجوی صلح (۱۹۸۷) البته این فیلم از سوپرمن و سوپرمن ۲ پیروی می‌کند و با فیلم‌های سوپرمن ارتباط داستانی ندارد.

پس از چندین پروژه ناموفق برای احیای فیلم‌های سوپرمن برادران وارنر برایان سینگر را برای کارگردانی بازگشت سوپرمن در ژوئیه ۲۰۰۴ استخدام کرد. فیلم‌برداری این فیلم از سال ۲۰۰۵ آغاز شد.

پس از اکران شدن فیلم بازگشت سوپرمن منتقدان به‌طور کلی نمرات مثبتی به فیلم دادن و جلوه‌های ویژه، موسیقی و بازیگری براندون روث و کوین اسپیسی را مورد ستایش قرار دادند.

برادران وارنر در حالی که فیلم به‌طور کل فروش خوبی داشت ولی به دلیل نداشتن سود زیاد در سینماهای جهان، فیلم بعدی سوپرمن که برای سال ۲۰۰۹ برنامه‌ریزی شده بود را لغو کرد.

براندون روث دوباره در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ در کراس اور بزرگ ارو ورس با عنوان بحران در زمین‌های نامحدود که شامل پنج قسمت تقریباً ۱ ساعت می‌شد علاوه بر بازی در نقش اتم در یک زمین دیگر نقش سوپرمن را بازی کرد. البته حضور او کوتاه بود.

Synopsis

Superman returns to Earth after spending five years in space examining his homeworld Krypton. But he finds things have changed while he was gone, and he must once again prove himself important to the world

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Superman Returns 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Superman Returns در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Superman Returns

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!