داستان این فیلم درباره‌ی پسری است که توسط دختری به نام استارگرل فریب می‌خورد ، او سعی می‌کند تا درباره‌ی او بیشتر بفهمد و …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Stargirl

تیزر فیلم دختر ستاره‌ای

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Stargirl

درباره فیلم دختر ستاره‌ای

یک فیلم درام رمانتیک موزیکال جوک بوکس آمریکایی در سال 2020 است که براساس رمانی به همین نام از جری اسپینلی ساخته شده و در دیزنی پخش شد.

این فیلم احساسات تنش زا ، عدم انطباق و ابراز وجود نوجوانان در دبیرستان و شور و شوق عشق اول را بررسی می کند.

این فیلم به کارگردانی جولیا هارت ، تهیه کنندگی کریستین هان ، الن گلداسمیت وین ، لی استولمن و جردن هوروویتز از فیلمنامه ای که توسط هان ، هارت و هوروویتس نوشته شده است ، در این فیلم بازیگرانی چون گریس وندرو وال و گراهام ورچر حضور دارند.

این فیلم در تاریخ 13 مارس سال 2020 اکران شد. این فیلم بیشتر مورد انتقادات مثبت منتقدان قرار گرفته است ، آنها کارگردانی هارت و لحن نوستالژیک آن را ستوده اند.

synopsis

An unassuming high schooler finds himself inexplicably drawn to the free-spirited new girl, whose unconventional ways change how they see themselves – and each other

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Stargirl 2020 را با دوبله فارسی و کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Stargirl در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Stargirl

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. سلام این تلیلر این فیلم نیست

    پاسخ 3