در حالی که مرتبه اول به هلاکت در کهکشان ادامه می دهد ، ری آموزش خود را به عنوان یک جدی به پایان می رساند. اما خطر ناگهان از خاکستر بلند می شود به عنوان شرور امپراتور Palpatine به طرز مرموزی از مردگان باز می گردد. در حالی که با فین و پو دیمرون کار می کند تا یک مأموریت جدید را انجام دهد ، ری نه تنها یک بار با کیولو رن روبرو خواهد شد بلکه او در نهایت حقیقت را در مورد والدینش نیز کشف خواهد کرد و همچنین یک راز مرگبار که می تواند آینده و سرنوشت او را تعیین کند. مرحله نهایی نهایی نهایی که قرار است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

تیزر فیلم جنگ ستارگان: قیام اسکای واکر

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

نظز منتقدان درمورد فیلم جنگ ستارگان: قیام اسکای واکر
=================
جوردن هافمن | گاردین 100 از 100
تکه‌های مختلف این فیلم، درست همانند قطعه‌های پازل درکنار یکدیگر قرار می‌گیرند. در این اثر یک سری بخش‌هایی وجود دارند که نهایی هستند و به‌نظر بی‌نظیر و اجتناب ناپذیر می‌آیند. این بخش‌ها به این منظور طراحی شدند که تمام مخاطبان و طرفداران از آن‌ها لذت ببرند؛ البته تا زمانی‌که خیلی با منطق و عقل روی آن‌ها تمرکز نکنید.
————————
جیمی گراهام | توتال فیلم 80 از 100
این فیلم به‌شدت تلاش می‌کند که جای مناسب خود را پیدا کند. همین تلاش بسیار زیاد هم باعث می‌شد تا لحظه به لحظه به منفجر و نابود شدن نزدیک شود. اما سرانجام در یک موقعیت غیرممکن برمی‌خیزد و کنترل را در دست می‌گیرد.
————————
جیم وجوودا | آی جی ان 70 از 100
درست به همان اندازه که عشق، علاقه و نوستالژی به وضوح در این فیلم وجود دارد، به جرئت می‌توان گفت که این اثر به‌گونه‌ای ساخته شده که ترس از ناامید کردن مخاطبان به‌شدت در آن دیده می‌شود. همین اضطراب و استرس هم باعث شده تا بسیاری از انتخاب‌های خلاقانه در این داستان، از بین بروند یا به‌صورت بدی اجرا شوند.

فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. با سلام لطفا انیمیشن جنگ ستارگان جنگ های کلونی رو بگزارید ممنون

  پاسخ 4
  • سلام محمد جان.
   اسم انگلیسی و سال تولید بفرستین.
   بتونیم چشم قرار میدیم.

   پاسخ 6
 2. ادمین جان دوبله قبلی که برای گپ فیلم بود خیلی بهتر بود که از سایت برداشتید لطفا دوباره اونو بزارید دانلود کنیم اون دوبله قشنگ تر بود

  پاسخ 8
 3. خیلی ممنون خوب بود

  پاسخ 8
  • فداا

   پاسخ 8
  • ادمین جان دوبله بهتری نمیتونی قرار بدی این دوبله حوصله آدمو سر میبره دوبله های گپ فیلم و فیلیمو حرفه ای هستن اونارو بی زحمت و لطفا قرار دهید خیلی ممنون

   پاسخ 9
   • سلام علی اکبر جان.
    این دوبله ای که قرار دادیم لایسنس شدس نسخه فیلیمو رو نمیتونیم بزاریم فلا.

    پاسخ 9
 4. خیلی ممنون

  پاسخ 8
 5. این دوبله عالیه ممنون اگه دوبله …. هم قرار دهید خوب میشه

  پاسخ 8
  • سلام علی اکبر جان.
   دوبله هر جایی رو نمیشه قرار داد پیگیری های قضایی شدید شده.
   در صورت امکان قرار میگیره.

   پاسخ 8
 6. ادمین جان لطفا نسخه سانسور شده هم قرار دهید ممنون

  پاسخ 9