پیش درآمدی از اسپین آف جنگ ستارگان یعنی فیلم «روگ وان»؛ در دورانی مملو از خطر، نیرنگ و توطئه کاسیان اندور مسیری را آغاز می کند که او را تبدیل به قهرمان ائتلاف شورشی می‌ کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Star Wars: Andor

تیزر سریال جنگ ستارگان: اندور

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Star Wars: Andor

درباره سریال جنگ ستارگان اندور

آندور که با نام جنگ ستارگان: آندور نیز عرضه می‌شود، یک مجموعه تلویزیونی اکشن علمی-تخیلی آمریکایی است که توسط تونی گیلروی برای سرویس استریم دیزنی+ به عنوان بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان ساخته شده است.

این مجموعه که پیش درآمدی بر فیلم اسپین آف جنگ ستارگان Rogue One (2016) است، به دنبال جاسوس دزد تبدیل به شورشی، کاسیان آندور در طول پنج سال منتهی به اتفاقات فیلم است.

دیگو لونا نقش Rogue One خود را در نقش Cassian Andor بازی می کند و همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می کند. کایل سولر، آدریا آرجونا، جاپلین سیبتین، جیمز مک‌آردل، روپرت وانسیتارت، استلان اسکارسگارد، فیونا شاو، الکس فرنز، گری بیدل، ژنویو اوریلی و دنیس گوف نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

لوکاس فیلم در نوامبر 2018 سریالی را با تمرکز بر آندور اعلام کرد که لونا به آن پیوست و استفن شیف به عنوان مجری برنامه استخدام شد. در آوریل 2020، گیلروی، نویسنده روگ وان، به عنوان خالق و مجری برنامه جایگزین شیف شد.

فیلمبرداری در پایان نوامبر 2020 آغاز شد و گیلروی به دلیل همه‌گیری کووید-19 نتوانست طبق برنامه‌ریزی شده کارگردانی کند. فیلمبرداری در استودیو پاین وود در لندن و در مکانی در سراسر بریتانیا انجام شد و تا سپتامبر 2021 به پایان رسید.

اولین فصل Andor با سه قسمت اول از دوازده قسمت آن در 21 سپتامبر 2022 در دیزنی + پخش شد. بقیه قسمت‌ها تا 23 نوامبر به صورت هفتگی منتشر خواهند شد.

فصل دوم دوازده قسمتی در حال توسعه است که سریال را به پایان می‌رساند و به رویدادهای Rogue One منجر می‌شود.

Synopsis

Prequel series to Star Wars’ ‘Rogue One’. In an era filled with danger, deception and intrigue, Cassian will embark on the path that is destined to turn him into a Rebel hero

شما می توانید سریال بسیار زیبای Star Wars: Andor را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Star Wars: Andor در ویکی پدیا

بازیگران سریال Star Wars: Andor

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!