دو محکومی که در جامعه‌ای نزدیک به آینده زندگی می‌کنند با گذشتهٔ خود دست و پنجه نرم می‌کنند در حالی که در تأسیساتی به دام افتاده‌اند که به زندانیان اجازه می‌دهد با داوطلب‌شدن برای آزمایش‌هایی که با استفاده از داروهای تغییردهندهٔ احساسات که توسط ناظر زندان انجام می‌شود، زمان محکومیت خود را کاهش دهند. یک زندانی به نام جف برای مراقبت از زندانی دیگری به نام ریچل می‌آید و سعی می‌کند برای نجات او از آزمایشات زندان پیشی بگیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Spiderhead

تیزر فیلم اسپایدرهد

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Spiderhead

درباره فیلم اسپایدرهد

اسپایدرهد (به انگلیسی: Spiderhead) یک فیلم علمی تخیلی دلهره‌آور آمریکایی به کارگردانی جوزف کوشینسکی با فیلمنامه‌ای از رت ریس و پل ورنیک است که بر پایهٔ داستان کوتاه ویران‌شهری «فرار از اسپایدر هد» نوشته جورج ساندرز ساخته شده‌است.

در این فیلم کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمالت به ایفای نقش پرداخته‌اند. تصویربرداری اصلی در استرالیا و در طول دنیاگیری کووید-۱۹ انجام شد.

synopsis

In the near future, convicts are offered the chance to volunteer as medical subjects to shorten their sentence. One such subject for a new drug capable of generating feelings of love begins questioning the reality of his emotions

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Spiderhead 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Spiderhead در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Spiderhead

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!