هفت سال پس از آن که زمین تبدیل به یک کره ی یخ زده و بایر شده است، بازماندگان انسان ها در یک قطار ساکن شده اند که هرگز متوقف نشده و کره ی زمین را دور می زند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Snowpiercer

تیزر سریال برف شکن

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Snowpiercer

درباره سریال برف شکن

Snowpiercer یک مجموعه تلویزیونی درام دیستوپیایی پساآخرالزمانی آمریکایی است که برای اولین بار در 17 می 2020 از شبکه TNT پخش شد. این سریال بر اساس فیلمی به همین نام در سال 2013 به کارگردانی بونگ جون هو و رمان گرافیکی فرانسوی Le Transperceneige در سال 1982 ساخته شده است. ژاک لوب، بنجامین لگراند و ژان مارک روشت که فیلم از آنها اقتباس شده است.

این مجموعه که راه‌اندازی مجدد تداوم فیلم است، مسافران Snowpiercer را دنبال می‌کند، قطاری غول‌پیکر و دائماً در حال حرکت که هفت سال پس از تبدیل شدن جهان به یک زمین بایر یخ‌زده، دور کره زمین می‌چرخد و بقایای بشریت را حمل می‌کند.

این سریال جنگ طبقاتی، بی عدالتی اجتماعی و سیاست بقا را زیر سوال می برد. جنیفر کانلی و دیوید دیگز در کنار میکی سامنر، آنالیز باسو، آلیسون رایت، روبرتو اوربینا، کیتی مک گینس، سوزان پارک، لنا هال، شیلا وند، سام اتو، آیدو گلدبرگ و جیلین فلچر بازی می کنند.

روآن بلانچارد، استیون اوگ و شان بین نیز در فصل دوم به بازیگران اصلی پیوستند.

در حالی که این سریال بیش از سه سال در TNT در حال توسعه بود، با مشکلات تولید و تاخیرهای متعددی مواجه شد که ناشی از تفاوت‌های خلاقانه بین تولیدکنندگان سریال و شبکه بود. این سریال تا می 2019 در جهنم توسعه باقی ماند،

زمانی که اعلام شد این سریال در عوض از شبکه خواهر TNT TBS برای انتشار در سه ماهه دوم سال 2020 پخش خواهد شد و قبلاً برای فصل دوم تمدید شده است. با این حال، در سپتامبر 2019، تصمیم برای تغییر شبکه ها معکوس شد.

قبل از تعطیلی استودیو که به دلیل شیوع بیماری همه گیر COVID-19 در ایالات متحده رخ داد، بیشتر تولید فصل دوم به پایان رسید. فصل دوم در 25 ژانویه 2021 پخش شد. در ژانویه 2021، قبل از پخش فصل دوم، سریال برای فصل سوم تمدید شد که در 24 ژانویه 2022 پخش شد.

در جولای 2021، قبل از پخش فصل سوم، سریال برای فصل چهارم تمدید شد.

synopsis

Seven years after the world has become a frozen wasteland, the remnants of humanity inhabit a perpetually-moving train that circles the globe, where class warfare, social injustice and the politics of survival play out

شما می توانید سریال بسیار زیبای Snowpiercer 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Snowpiercer در ویکی پدیا

بازیگران سریال Snowpiercer

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. فصل چهارم چه زمانی میاد؟

  پاسخ 0
  • سلام فصل چهارم تایید شده ولی زمان دقیقی برای انتشار ذکر نشده.

   پاسخ 0
 2. چرا قسمت 10 فصل سوم نیست؟

  پاسخ 7
 3. فصل 3 فصل جدیدشه

  پاسخ 6