وقتی ال، یک طراح مشتاق کفش‌های کتانی اهل کوئینز، با کیرا کینگ، دختر مستقل بسکتبال، ستاره افسانه‌ای بسکتبال و داریوش کینگ، داریوش کینگ، آشنا می‌شود. ال با کمی تلنگر از سوی بهترین دوستش و پاشیدن جادوی Fairy Godfather، شجاعت استفاده از استعداد خود را برای دنبال کردن رویای خود برای تبدیل شدن به یک طراح کفش کتانی "مشروع" در صنعت پیدا می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sneakerella

تیزر فیلم اسنیکرلا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sneakerella

درباره فیلم اسنیکرلا

Sneakerella یک فیلم کمدی موزیکال آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی الیزابت آلن روزنبام و نویسندگی دیوید لایت و جوزف راسو، تامارا چستنا، میندی استرن و جورج گور دوم است.

این فیلم با تخیل دوباره داستان پریان کلاسیک سیندرلا، چوسن جیکوبز، لکسی آندروود، دوین نکودا، برایان ترل کلارک، کلتون استوارت، هیوارد لیچ، رابین آلومار، ایوون سنات جونز، خوان چیوران و جان سالی ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم توسط Disney Channel و Jane Startz Productions تولید شده است، این فیلم در 13 مه 2022 اکران شد.

synopsis

A modern twist on Cinderella set in New York City’s Sneaker culture

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Sneakerella 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Sneakerella در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sneakerella

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!