روان‌پزشکی به نام دکتر رُز کوتر شاهد مرگ وحشتناک بیمارش می‌شود. پس از این واقعیتِ آسیب‌زا، دکتر جوان چیزهای عجیبی را تجربه می‌کند که به سادگی قابل توضیح نیستند. او در همه‌جا ناگهان مردم را با لبخندی کاملاً ترسناک می‌بیند که به او زل می‌زنند. اما به نظر می‌رسد که هیچ فرد دیگری جز او متوجه این پدیده نمی‌شود…

تصاویر فیلم Smile

تیزر فیلم لبخند

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Smile

درباره فیلم لبخند

لبخند یک فیلم ترسناک روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پارکر فین در اولین کارگردانی بلند خود، بر اساس فیلم کوتاه ۲۰۲۰ او، لورا نخوابیده است.

سوسی بیکن در نقش یک درمانگر بازی می کند که پس از مشاهده خودکشی عجیب و غریب یک بیمار، تجربیات نگران کننده و دلهره آور فزاینده ای را پشت سر می گذارد و او را به این باور می رساند که آنچه تجربه می کند ماوراء طبیعی است. Jessie T. Usher، Kyle Gallner، Caitlin Stasey، Kal Penn و Rob Morgan نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

یک اقتباس بلند از فیلم کوتاه فین در ژوئن 2020 اعلام شد و بازیگران در اکتبر 2021 اضافه شدند. فیلمبرداری آن ماه در نیوجرسی آغاز شد.

این استودیو که در ابتدا قرار بود از طریق پارامونت پلاس پخش شود، تصمیم گرفت پس از نمایش‌های آزمایشی مثبت، فیلم را در سینما اکران کند. Smile در 22 سپتامبر 2022 اولین بار در جشنواره Fantastic Fest به نمایش درآمد و در 30 سپتامبر 2022 توسط پارامونت پیکچرز در آمریکای شمالی منتشر شد.

Smile عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد، آنها بازی‌های جامپ‌سکر، ارزش‌های تولید، و عملکرد بیکن را ستودند، اگرچه برخی به شباهت‌هایی با دیگر فیلم‌های ترسناک مانند The Ring (2002)، It Follows (2014) و Truth or Dare (2018) اشاره کردند.

این فیلم همچنین یک موفقیت در باکس آفیس بود و با بودجه 17 میلیون دلاری بیش از 189 میلیون دلار فروخت.

Synopsis

After witnessing a bizarre, traumatic incident involving a patient, Dr. Rose Cotter starts experiencing frightening occurrences that she can’t explain. Rose must confront her troubling past in order to survive and escape her horrifying new reality

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Smile 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Smile در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Smile

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!