داستان شخصیت هایی را بازگو میکند که در صنعت سرگرمی مشغول به کار هستند و به اصطلاح تمام خراب کاری ها را از بین میبرند. لی سونگ کیونگ در نقش اوه هان بیول، سرپرست تیم روابط عمومی یک کمپانی سرگرمی بازی میکند. او با مهارت های بالای خود در تبلیغ، مدیریت بحران و ارتباط با بقیه، آیدل ها را مدیریت میکند. کیم یونگ ده هم در نقش گونگ ته سونگ یک آیدول محبوب که به لبخند مثل فرشته و شخصیت مؤدب خود معروف است بازی میکند. او روحیه رقابتی ای دارد و خیلی زود ناامید میشود...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Shooting Stars

تیزر سریال ستاره‌های دنباله‌دار

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Shooting Stars

درباره سریال ستاره‌ های دنباله‌ دار

ستاره‌های دنباله‌دار (کره ای: 별똥별؛ RR: Byeolttongbyeol) یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی است که در سال ۲۰۲۲ با بازی لی سونگ-کیونگ و کیم یانگ-دائه ساخته شده است.

در 22 آوریل 2022 در tvN پخش شد و هر جمعه و شنبه ساعت 22:40 (KST) با 16 قسمت پخش شد. همچنین برای پخش در iQIYI در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

Synopsis

Oh Han Byul leads an entertainment agency’s PR team. One of her top clients is star Gong Tae Sung who does no wrong. They went to the same university, where he became her swoon enemy. They bicker but soon develop feelings for one another

شما می توانید سریال بسیار زیبای Shooting Stars را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Shooting Stars در ویکی پدیا

بازیگران سریال Shooting Stars

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!