این داستان سرباز شجاع هندی برنده جایزه PVC است - سروان ویکرام باترا ، که در جنگ کارگیل در سال 1999 به شهرت رسید. روحیه تسلیم ناپذیر او و شجاعت بی پایان او در تعقیب سربازان پاکستانی از قلمرو هند کمک کرد. بی نهایت هند در جنگ کارگیل در 1999 برنده شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Shershaah

تیزر فیلم شیر شاه

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Shershaah

درباره فیلم شیر شاه

شرشاه یک فیلم جنگی بیوگرافی جنگی به زبان هندی به زبان هندی در سال 2021 است که توسط ویشنووردان در اولین کار خود در بالیوود کارگردانی شد و توسط سندیپ شریواستاوا نوشته شد. این فیلم زندگی زندگی کاپیتان ویکرام باترا ، برنده جایزه پارام ویر چاکرا ، از اولین پست وی در ارتش تا مرگ وی در جنگ کارگیل را دنبال می کند.

در این فیلم سیدارت مالهوترا در نقش باترا و کیارا ادوانی در نقش دوست دخترش دیمپل چیما بازی می کنند. این فیلم توسط Dharma Productions و Kaash Entertainment تولید شده است و هیرو یاش جوهر ، کاران جوهر ، آپوروا مهتا ، شببیر بوکسالا ، آجی شاه و هیمانشو گاندی به عنوان تهیه کننده مشترک در این فیلم فعالیت می کنند.

عکاسی اصلی که در ماه مه 2019 اعلام شد ، در همان ماه شروع شد و در ژانویه 2020 به پایان رسید. در ابتدا قرار بود در 3 ژوئیه 2020 اکران شود ، این فیلم به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. سپس فیلم در 12 اوت 2021 در ویدئو آمازون پرایم نمایش داده شد.

این فیلم با نظرات متفاوتی از سوی منتقدان روبرو شد ، آنها عملکرد مالحوترا و سکانس های اکشن را تحسین کردند اما از نگارش فیلم انتقاد کردند.

synopsis

This is a story of a PVC awardee brave Indian soldier – Capt. Vikram Batra, who shot to fame and became a household name during the Kargil War in 1999. His indomitable spirit and his unflinching courage in chasing the Pakistani soldiers out of Indian territory contributed immensely in India finally winning the Kargil War in 1999

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Shershaah 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Shershaah در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Shershaah

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!