شاون بره ای ناقلا است که از گله پیروی نمی کند و هر بار آنها را گرفتار یک دردسر و ماجرای تازه می کند. سگ گله که بیتزر نام دارد از دست شاون و دوستانش کلافه شده و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Shaun the Sheep

تیزر انیمیشن سریالی بره ناقلا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Shaun the Sheep

درباره انیمیشن بره ناقلا

Shaun the Sheep (به انگلیسی: Shaun the Sheep) یک مجموعه تلویزیونی استاپ موشن بریتانیایی و یک فرانچایز والاس و گرومیت است. شخصیت عنوان Shaun است (قبلاً به عنوان گوسفندی به نام “شان” در فیلم کوتاه 1995 A Close Shave and the Shopper 13 از سری Wallace and Gromit’s Cracking Contraptions در سال 2002 معرفی شده بود). سریال بر ماجراهای او در مزرعه ای در شمال انگلیس به عنوان رهبر گله اش تمرکز دارد.

این سریال اولین بار در 5 مارس 2007 در بریتانیا از کانال CBBC پخش شد و در 180 کشور جهان پخش شده است. شامل 170 قسمت هفت دقیقه ای است. سری پنجم دارای 20 قسمت است و اولین بار در هلند از 1 دسامبر 2015 تا 1 ژانویه 2016 و در استرالیا از شبکه ABC Kids از 16 ژانویه 2016 تا 1 مه 2016 پخش شد.

در ایالات متحده، مجموعه‌ای از شورت‌های Shaun the Sheep که از ۸ ژوئیه ۲۰۰۷ شروع می‌شود، در فاصله زمانی بین پخش‌های تبلیغاتی در کانال دیزنی پخش شد.

این سریال الهام بخش اسپین آف Timmy Time بود، نمایشی با هدف بینندگان جوان تر که پسر عموی کوچک شان را دنبال می کند. یک فیلم بلند، Shaun the Sheep Movie، در 6 فوریه 2015 در سینما اکران شد.

یک فیلم کوتاه 30 دقیقه ای Shaun the Sheep: The Farmer’s Llamas، در سال 2015 به عنوان یک ویژه تلویزیونی کریسمس پخش شد. دومین فیلم بلند، A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon، در 18 اکتبر 2019 در سینما اکران شد.

دومین فیلم کوتاه Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas در نتفلیکس در 3 دسامبر 2021 اکران شد.

در سال 2020، این سریال برای سری ششم به نتفلیکس منتقل شد، با عنوان فرعی ماجراهای از Mossy Bottom، اما در سال 2022 برای پخش فصل ششم به CBBC بازگشت.

Synopsis

Shaun The Sheep is a cheeky and mischievous sheep at Mossy Bottom farm who’s the leader of the flock and always plays slapstick jokes, pranks and causes trouble especially on Farmer X and his grumpy guide dog, Bitzer

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Shaun the Sheep را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Shaun the Sheep در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Shaun the Sheep

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. فصل یک کووووو

    پاسخ 0
  2. سلا اگه میشن فصل ۱ رو هم قرا دهید ممنون

    پاسخ 4