یک معتاد به مواد مخدر که بخاطر سرقت در زندان به سر می برد موفق می شود از زندان فرار کند. او خودش را بجای یک دکتر جا می زند و در زاغه های اطراف بمبئی مشغول به کار می شود و...

تصاویر فیلم Shantaram

تیزر فیلم شانتارام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Shantaram

درباره سریال شانتارام

شانتارام یک مجموعه تلویزیونی درام هیجان انگیز آمریکایی است که توسط اریک وارن سینگر و استیو لایت فوت بر اساس رمانی به همین نام نوشته گریگوری دیوید رابرتز ساخته شده است.

داستان از زندگی خود رابرتز الهام گرفته شده است، که در مورد یک سارق بانک از استرالیا است که از کشور به هند فرار می کند. این سریال شامل دوازده قسمت به کارگردانی جاستین کورزل و بهارات نالوری خواهد بود.

استیو لایت فوت به عنوان مجری برنامه پس از جدایی اریک وارن سینگر از پروژه پیوست. این توسط Fair Honest Positive Creative، The 4 Keys، Bohemian Risk Productions، Square Head Productions، Anonymous Content و Paramount Television Studios تولید شده و توسط Apple Inc.

برای سرویس پخش آنها، Apple TV+ توزیع شده است. این سریال برای اولین بار در 14 اکتبر 2022 پخش شد.

Synopsis

Lindsay, Australian character, sentenced to a long, harsh prison term after life spirals out of control, he escapes and makes his way to Bombay. Befriended by a Prabaker, by a twist of fate Lin ends up living in Prabaker’s slum

شما می توانید سریال بسیار زیبای Shantaram را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Shantaram در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Shantaram

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!