یک معتاد به مواد مخدر که بخاطر سرقت در زندان به سر می برد موفق می شود از زندان فرار کند. او خودش را بجای یک دکتر جا می زند و در زاغه های اطراف بمبئی مشغول به کار می شود و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Shantaram

تیزر فیلم شانتارام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Shantaram

درباره سریال شانتارام

شانتارام یک مجموعه تلویزیونی درام هیجان انگیز آمریکایی است که توسط اریک وارن سینگر و استیو لایت فوت بر اساس رمانی به همین نام نوشته گریگوری دیوید رابرتز ساخته شده است.

داستان از زندگی خود رابرتز الهام گرفته شده است، که در مورد یک سارق بانک از استرالیا است که از کشور به هند فرار می کند. این سریال شامل دوازده قسمت به کارگردانی جاستین کورزل و بهارات نالوری خواهد بود.

Synopsis

Lindsay, Australian character, sentenced to a long, harsh prison term after life spirals out of control, he escapes and makes his way to Bombay. Befriended by a Prabaker, by a twist of fate Lin ends up living in Prabaker’s slum

شما می توانید سریال بسیار زیبای Shantaram را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Shantaram در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Shantaram

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!