فیوری و تالوس سعی می کنند جلوی اسکرول هایی را بگیرند که به بالاترین کره های دنیای مارول نفوذ کرده اند.

تصاویر سریال Secret Invasion

تیزر سریال تهاجم مخفی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Secret Invasion

درباره سریال تهاجم مخفی

تهاجم مخفی (انگلیسی: Secret Invasion) یک مینی‌سریال تلویزیونی آمریکایی و رو به پخش است که توسط کایل بردستریت برای سرویس استریم دیزنی پلاس ساخته شده‌است. این مجموعه بر پایهٔ طرح داستانی به همین نام ساخته شده‌است. تولید این مجموعه بر عهده مارول استودیوز است و برنامه‌ریزی شده‌است که بخشی از مجموعه‌های تلویزیونی واقع‌شده در دنیای سینمایی مارول باشد و همچنین داستان آن با فیلم‌های این فرنچایز ارتباط دارد. کایل بردستریت به عنوان سرپرست نویسنده در ساخت این مجموعه فعالیت دارد.

ساموئل ال. جکسون نقش نیک فیوری را از مجموعه فیلم‌ها به همراه بن مندلسون در نقش تالوس ایفا می‌کند. توسعه این مجموعه از سپتامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و بردستریت و جکسون به آن پیوستند. عنوان و پیش‌نمایش این مجموعه، همراه با بازیگری مندلسون در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد. بازیگران فرعی در طول مارس و آوریل ۲۰۲۱ انتخاب شدند و در پی آن توماس بزوچا و علی سلیم برای کارگردانی این مجموعه در مه همان سال استخدام شدند. فیلم‌برداری مجموعه تا سپتامبر ۲۰۲۱ در لندن آغاز شده بود و فیلم‌برداری اضافی در انگلستان و سراسر اروپا برنامه‌ریزی شده بود.

تهاجم مخفی انتظار می‌رود اوایل ۲۰۲۳ به نمایش درآید و شامل شش قسمت خواهد بود. این مجموعه بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

Synopsis

Fury and Talos try to stop the Skrulls who have infiltrated the highest spheres of the Marvel Universe

شما می توانید سریال بسیار زیبای Secret Invasion را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Secret Invasion در ویکی پدیا

بازیگران سریال Secret Invasion

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!