فیلم یک داستان واقعی درباره ی یکی از پرواز های کاپیتان ویکرانت رانا را روایت می کند که بر اثر حوادث هوایی بد دچار نقص فنی در هواپیماش می شود و حالا هر طور شده باید هواپیما را به سلامت فرود بیاورد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Runway 34

تیزر فیلم باند ۳۴

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Runway 34

درباره فیلم باند ۳۴

Runway 34 یک فیلم مهیج هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط Ajay Devgn تحت عنوان Ajay Devgn FFilms تهیه و کارگردانی شده است. این فیلم از یک حادثه هوایی در پرواز جت ایرویز از دوحه به کوچی در سال 2015 الهام گرفته شده است.

در این فیلم آجی دوگن، آمیتاب باچان، و راکول پریت سینگ به ایفای نقش می پردازند و بومان ایرانی، آنگیرا دار و آکانکشا سینگ نقش های محوری ایفا می کنند.

باند 34 در 29 آوریل 2022 به نمایش درآمد. نقدهای متفاوت تا مثبت دریافت کرد، اما در باکس آفیس کمتر اجرا شد. برای پخش دیجیتال در Amazon Prime Video در 24 ژوئن 2022 منتشر شد.

synopsis

Inspired by true incidents, “Runway 34” revolves around Captain Vikrant Khanna played by Ajay Devgn, a flying prodigy, whose flight takes a mysterious course after take-off from an international destination

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Runway 34 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Runway 34 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Runway 34

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!