در مورد زنی جوان به نام چری است که به اصرار رئیسش با یکی از مشتریان خود به نام ایتان ملاقات می‌کند. در ابتدا همه چیز عالی به نظر می‌رسد اما زمانی که چری با ایتان تنها می‌شود، او ماهیت واقعی و خشن خود را آشکار کرده و تلاش می‌کند تا چری را بکشد. حال چری باید برای حفظ جان خود از چنگال ایتان فرار کند اما…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Run Sweetheart Run

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Run Sweetheart Run

درباره فیلم بدو عزیزم بدو

Run Sweetheart Run یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی شانا فسته بر اساس فیلمنامه ای از فست، کیت جوزف ادکینز و کلی ترل است.

الا بالینسکا، پیلو اسبک، دایو اوکنی، بتسی برانت، آوا گری، لامار جانسون، جس گابور، کلارک گرگ و شهره آغداشلو در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

Run Sweetheart Run اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2020 داشت و در 28 اکتبر 2022 توسط استودیو آمازون منتشر شد.

Synopsis

After what seems to be an innocent date, Cherie now faces a night of terror when her date hunts her down and tries to kill her. She now must run for her life throughout the city and escape his grasp

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Run Sweetheart Run 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Run Sweetheart Run در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Run Sweetheart Run

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!