بر اساس زندگی دانشمند ISRO Nambi Narayanan که در سال 1994 به عنوان جاسوس شناخته شد و دستگیر شد. اگرچه آزاد است، اما هنوز برای عدالت مبارزه می کند، با آن دسته از مقامات پلیس که به دروغ او را متهم کرده اند، هنوز آزاد است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Rocketry: The Nambi Effect

تیزر فیلم راکتی: اثر نامبی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Rocketry: The Nambi Effect

درباره فیلم راکتی اثر نامبی

Rocketry: The Nambi Effect یک فیلم درام بیوگرافی هندی محصول 2022 است که بر اساس زندگی نامبی نارایانان، دانشمند سابق و مهندس هوافضای سازمان تحقیقات فضایی هند، که در پرونده جاسوسی ISRO متهم و سپس تبرئه شد، ساخته شده است.

این فیلم به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی R. Madhavan است که نقش اصلی را نیز ایفا می کند. داستان در سراسر روزهای نارایانان به عنوان دانشجوی فارغ التحصیل در دانشگاه پرینستون، پیش از کاوش در کار او به عنوان یک دانشمند و اتهامات نادرست جاسوسی که به او وارد شده است، می گذرد.

پس از اعلام رسمی آن در اکتبر 2018، عکاسی اصلی در چندین کشور از جمله هند، روسیه و فرانسه انجام شد. فیلمبرداری و تدوین فیلم به ترتیب توسط سیرشا ری و بیجیت بالا انجام شده است، در حالی که موسیقی اصلی توسط سام سی اس.

به طور همزمان به زبان‌های هندی، تامیل و انگلیسی فیلم‌برداری شد و اولین بار در جشنواره فیلم کن در 19 مه 2022 به نمایش درآمد و در 1 ژوئیه 2022 در سینما اکران شد. این فیلم در معرض نقدهای کلی مثبت منتقدان است، که مدهاوان را به خاطر نیت عالی، بازی‌ها و فیلمنامه‌اش ستایش کردند.

این فیلم در اولین روز افتتاحیه خود از نظر درآمد باکس آفیس آهسته شروع شد اما بعداً شتاب بیشتری گرفت.

synopsis

Based by the life of ISRO Scientist Nambi Narayanan who was framed of being a spy and arrested in 1994. Though free, he is still fighting for justice, with those police officials who have falsely implicated him, still free

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Rocketry: The Nambi Effect 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Rocketry: The Nambi Effect در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Rocketry: The Nambi Effect

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!