سوبارو پسر نوجوانی است که مشغله و هدف خاصی در زندگی اش ندارد و بعد از خرید از یک فروشگاه، ناگهان وارد یک دنیای اسرارآمیز و فانتزی می شود. او به زودی متوجه می ‌شود که زندگی اش به طور کامل تغییر کرده است و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Re: Zero, Starting Life in Another World

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Re: Zero, Starting Life in Another World

درباره انیمه ری: زیرو، شروع زندگی در جهانی دیگر

ری: زیرو، شروع زندگی در جهانی دیگر ( Re: Zero, Starting Life in Another World ) انیمه ای در ژانر ماجراجویی و درام محصول 2016 کشور ژاپن است.

synopsis

After being suddenly transported to another world, Subaru Natsuki and his new female partner are brutally murdered. However, Subaru awakens to a familiar scene, meeting the same girl again. The day begins to mysteriously repeat itself.

شما میتوانید انیمه Re: Zero, Starting Life in Another World را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

ری:زیرو − شروع زندگی در دنیای دیگر در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Re: Zero, Starting Life in Another World

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. سلام و خسته نباشید این انیمه واقعا واقعا! فوق العاده بود من دیوانه این انیمه شدم میخواستم بدونم فصل۳ این انیمه را کی قرار میدید

  پاسخ 3
  • سلام فصل 3 نداره.
   فقط قسمت های جانبی داره.

   پاسخ 0
   • ولی نویسنده در سال ۲۰۲۳ گفت فصل۳ ساخته میشه

    پاسخ 0
    • سلام.
     هنوز که خبری نشده متاسفانه.

     پاسخ 0
     • از پاسخی که دادین ممنونم

      0