دانلود فیلم ری داناوان 2022
دانلود فیلم ری داناوان 2022 Ray Donovan: The Movie
16 7.0 94 دقیقه

خانواده داناوان به بوستون بازگشته است. آنها که در تلاشند تا تربیت خشن خود را سرکوب کنند، عشق عمیقشان نسبت به یکدیگر، آنها را در مبارزه نگه می دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ray Donovan: The Movie

تیزر فیلم ری داناوان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ray Donovan: The Movie

درباره فیلم ری داناوان

Ray Donovan: The Movie یک فیلم تلویزیونی درام جنایی آمریکایی به کارگردانی دیوید هلندر برای Showtime است. این ادامه فصل هفتم و پایانی سریالی به همین نام است که در سال 2020 پخش شد.

این سریال حول شخصیت عنوان که توسط لیو شرایبر به تصویر کشیده شده است و روابط با خانواده او از جمله برادران تری، بانشی و داریل، تمرکز دارد. به ترتیب ادی مارسان، داش میهوک و پوچ هال بازی می کنند. در 14 ژانویه 2022 در سرویس‌های استریم و همچنین در Showtime عرضه شد.

synopsis

A showdown decades in the making brings the Donovan family legacy full circle as they find themselves drawn back to Boston. Struggling to overcome their violent upbringing, their fierce love for each other keeps them in the fight

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ray Donovan: The Movie 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر

فیلم Ray Donovan: The Movie در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ray Donovan: The Movie

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!