درامی عاشقانه در اروپا در دهه 1970...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Radhe Shyam

تیزر فیلم رادهه شیام

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Radhe Shyam

درباره فیلم رادهه شیام

راده شیام (به انگلیسی: Radhe Shyam) یک فیلم درام رمانتیک دوره هند محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی رادا کریشنا کومار است. این فیلم توسط UV Creations و T-Series تولید شده است و همزمان به زبان های تلوگو و هندی فیلمبرداری شده است. پرابهاس و پوجا هگده بازیگران آن هستند.

آهنگسازی این فیلم توسط S. Thaman ساخته شده است. این فیلم دارای دو موسیقی متن متفاوت برای نسخه های هندی و تلوگو است. میتون، امال مالیک و منان بهاردواج آهنگ‌های هندی را ساختند و جاستین پرابهاکاران آهنگ‌های تلوگو را ساختند.

فیلمبرداری توسط Manoj Paramahamsa و تدوین توسط Kotagiri Venkateswara Rao انجام شده است. عکاسی اصلی فیلم در اکتبر 2018 آغاز شد و در ژوئیه 2021 به پایان رسید و فیلمبرداری آن در حیدرآباد، ایتالیا و گرجستان انجام شد.

در ابتدا برای انتشار در 30 ژوئیه 2021 برنامه ریزی شده بود، به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. راده شیام در 11 مارس 2022 اکران شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان با قدردانی از اجراها و ارزش های تولید دریافت کرد، اما انتقاداتی را برای فیلمنامه و روایت آن داشت.

این فیلم در باکس آفیس بمباران شد و طبق گزارش ها متحمل ضرری بالغ بر 100 کرور روپیه شد که بالاترین رقم برای یک فیلم هندی است.

synopsis

A romantic drama set in Europe during the 1970s

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Radhe Shyam 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Radhe Shyam در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Radhe Shyam

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!