فیلم Project Gemini درباره یک ماموریت فضایی که برای شکل دادن به یک سیاره دور فرستاده شده است. با این حال، این ماموریت با چیزی ناشناخته روبرو می شود که برنامه خاص خود را برای این سیاره دارد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Project Gemini

تیزر فیلم پروژه جمینی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Project Gemini

درباره فیلم پروژه جمینی

پروژه جمینی (به روسی: Звёздный разум) یک فیلم علمی تخیلی روسی در ژانر مهیج محصول 2022 به کارگردانی ویاچسلاو لیسنفسکی است که درباره یک ماموریت فضایی برای شکل دادن به یک سیاره دوردست است. با این حال، ماموریت با چیزی ناشناخته روبرو می شود که نقشه خاص خود را برای سیاره دارد.

در این فیلم ایگور کورشکوف، آلیونا کنستانتینوا، کنستانتین سامووکوف، نیکیتا دووبانوف، الیزاوتا مارتینز کاردناز، ویکتور پوتاپشکین، دیمیتری فرید، پیوتر رومانوف و الکساندر کوزنتسف ایفای نقش می‌کنند.

فیلمبرداری اصلی برای سال 2016 برنامه ریزی شده است، فیلم در مسکو، روسیه و قزاقستان فیلمبرداری شده است، لوکیشن ها به طور عمدی آینده نگر انتخاب شده اند، به طوری که بیننده هیچ شکی در مورد وقوع فیلم در آینده نداشته باشد.

برای انتقال باورپذیر فضای یک فضاپیما و تعدادی از عناصر خارق العاده، گروه فیلمبرداری به شهر ستاره روسیه سفر کردند. در 6 ژانویه 2022 توسط “ناشه کینو” (به انگلیسی: “Our Cinema”) منتشر شد.

synopsis

A sci-fi thriller about a space mission sent to terraform a distant planet. However, the mission encounters something unknown that has its own plan for the planet

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Project Gemini 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Project Gemini در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Project Gemini

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
 1. ادمین جان شما اینقدر سریال های رتبه پایین میزارید لطفا سریال دردویل هم با دوبله تاینی موویز و نماوا بزارید که امتیازش بالاست ??

  پاسخ 8
  • سلام امیدوارم خوب باشی.
   بتونیم چشم قرار میدیم.

   پاسخ 6