بیست سال پیش، وقوع اتفاقاتی غم انگیز و هولناک مردم شهر میلوود را وحشت زده می کند. اکنون گروهی از دختران نوجوان با یک تبهکار خطرناک به نام ای روبرو می شوند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Pretty Little Liars: Original Sin

تیزر سریال دروغگوهای کوچولوی زیبا: گناه اصلی

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Pretty Little Liars: Original Sin

درباره سریال دروغگو های کوچولوی زیبا گناه اصلی

Pretty Little Liars: Original Sin یک سریال تلویزیونی درام ترسناک اسلشر آمریکایی است که توسط روبرتو آگویر-ساکاسا و لیندسی کالون برینگ برای HBO Max ساخته شده است.

این چهارمین مجموعه تلویزیونی از سری Pretty Little Liars است که بر اساس مجموعه رمان نوشته سارا شپرد ساخته شده است و در همان تداوم سری قبلی قرار دارد.

این سریال زندگی گروهی از دختران نوجوان را دنبال می کند که شروع به دریافت وحشت از مهاجمی مرموز به نام “A” می کنند و آنها را مسئول اتفاق غم انگیزی می دانند که در گذشته رخ داده است. این مجموعه شامل یک گروه بازیگر به سرپرستی بیلی مدیسون، چندلر کینی، زاریا، مالیا پایلز و مایا رفیکو است.

برادران وارنر ساخت سریال را با آگویر-ساکاسا به عنوان مجری برنامه در سپتامبر 2020 اعلام کرد. در پایان همان ماه، HBO Max سفارش ساخت سریال را به صورت مستقیم دریافت کرد. فیلمبرداری در نیویورک و در طول همه گیری COVID-19 انجام شد.

این اولین سریال در این فرنچایز است که از ABC Family/Freeform پخش نمی‌شود و در یک سرویس تلویزیونی پخش می‌شود.

Pretty Little Liars: Original Sin در 28 ژوئیه 2022 به نمایش درآمد.

Synopsis

Twenty years ago, a series of tragic events almost ripped Millwood apart. Now, in the present day, a brand-new set of Little Liars finds themselves tormented by an unknown assailant

شما می توانید سریال بسیار زیبای Pretty Little Liars: Original Sin را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Pretty Little Liars: Original Sin در ویکی پدیا

بازیگران سریال Pretty Little Liars: Original Sin

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!