در این مجموعه جذاب، ۶۶ میلیون سال به عقب باز می گردیم، به زمانی که دایناسورها بر زمین، آسمان و حتی آب ها فرمانروایی می کردند و...

تصاویر انیمیشن سریالی Prehistoric Planet

  • تصاویر انیمیشن سیاره ماقبل تاریخ
  • تماشای آنلاین انیمیشن سیاره ماقبل تاریخ
  • نسخه کم حجم انیمیشن سیاره ماقبل تاریخ
  • دانلود انیمیشن سیاره ماقبل تاریخ
  • نسخه کم حجم انیمیشن Prehistoric Planet
  • تماشای آنلاین انیمیشن Prehistoric Planet
  • تماشای آنلاین انیمیشن Prehistoric Planet
  • دانلود انیمیشن Prehistoric Planet

تیزر انیمیشن سریالی سیاره ماقبل تاریخ

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Prehistoric Planet

درباره انیمیشن سیاره ماقبل تاریخ

Prehistoric Planet یک مجموعه تلویزیونی پنج قسمتی مستند طبیعت بریتانیایی-آمریکایی است که در مورد دایناسورها پخش می‌شود که از 23 مه 2022 در Apple TV+ پخش شد. این مجموعه توسط استودیوی بی‌بی‌سی واحد تاریخ طبیعی به همراه جان فاورو به عنوان مجری برنامه، جلوه‌های بصری توسط MPC، و روایت توسط مورخ طبیعی دیوید آتنبرو.

این مستند دایناسورها و پتروسورها را دنبال می‌کند که با تصاویر کامپیوتری در سراسر جهان در دوره کرتاسه پسین، ۶۶ میلیون سال پیش (ماستریشتین)، درست قبل از انقراض دایناسورها زندگی می‌کردند. این کتاب قصد داشت زندگی ماقبل تاریخ را با استفاده از تحقیقات دیرینه‌شناسی کنونی با گنجاندن دایناسورهای پردار و رفتار احتمالی حیوانی به تصویر بکشد.

هانس زیمر، کارا تالوه و آنژه روزمان موسیقی متن فیلم را ساخته اند. این اولین مجموعه مستند مهم متمرکز بر دایناسور است که توسط بی‌بی‌سی پس از سیاره دایناسور در سال 2011 تولید شده است، و سومین مجموعه مستند به طور کلی (اولین مجموعه مستند قدم زدن با دایناسورها در سال 1999 بود).[3][4] سیاره ماقبل تاریخ به دلیل جلوه های بصری، به تصویر کشیدن دایناسورها و روایت آتنبورو مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

Synopsis

Travel back 66 million years to when majestic dinosaurs and extraordinary creatures roamed the lands, seas and skies

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Prehistoric Planet را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Prehistoric Planet در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Prehistoric Planet

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!