داستان درمورد یک دختر بچه ساکن ولز است که یک کاج سخنگو را به نام پاینی را به عنوان درخت کریسمس پرورش می دهد اما یک روز، این درخت بطور تصادفی از مزرعه پدرگ خارج می شود. او به همراه سگ خانواده پلاکی به یک سفر ماجراجویانه می روند و در همین حین، دخترک و پدربزرگش به دنبال آن ها می گردند تا قبل از کریسمس، پاینی و سگ کوچولو را به خانه برگردانند. سفر غیرمنتظره پاینی پر از عشق، امید و الهام است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Piney: The Lonesome Pine

تیزر فیلم پاینی درخت تک و تنها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Piney: The Lonesome Pine

درباره انیمیشن پاینی درخت تک و تنها

پاینی درخت تک و تنها انیمیشنی کوتاه و خانوادگی به کارگردانی Todd Edwards, Timothy Hooten و نویسندگی Jane West Bakerink است که در سال 2019 منتشر شد.

synopsis

A cheerful Welsh girl grows a talking pine named PINEY to be her Christmas tree, but when he’s accidentally removed from her grandfather’s Christmas tree farm

the plucky family dog leads him on a journey across the countryside while the girl and her grandpa frantically search to get them home before Christmas. Piney’s unexpected journey is filled with love, hope and inspiration.

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Piney: The Lonesome Pine 2019 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Piney: The Lonesome Pine

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!