دسامبر 1941، جبهه شمال غربی. یک دسته تانک آلمانی به سمت مسکو در حال حرکت است. در حین انجام ماموریت برای جلوگیری از پیشروی دشمن، هواپیمای نیکلای کوملو سرنگون می شود. کوملو موفق می شود هواپیمای خود را در یک جنگل دورافتاده فرود بیاورد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Pilot. A Battle for Survival

تیزر فیلم خلبان. نبردی برای بقا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Pilot. A Battle for Survival

درباره فیلم خلبان نبردی برای بقا

خلبان. نبردی برای بقا (به روسی: Лётчик، به زبان رومی: Lyotchik) یک فیلم روسی جنگ جهانی دوم محصول 2021 به نویسندگی و کارگردانی رنات داولتیاروف است که بر اساس داستان واقعی ساخته شده است و به خلبان الکسی مارسیف و دیگر قهرمانان جنگ بزرگ میهنی تقدیم شده است.

خود در شرایط مشابه، هر دو پای خود را از دست داد، اما همچنان به مبارزه ادامه داد. خلبان. نبردی برای بقا قرار بود در تاریخ 2 دسامبر 2021 توسط Central Partnership در روسیه اکران شود.

synopsis

During a mission in WWII, the plane of Nikolai Komlev is shot down. He manages to bring his plane down in a remote forest clearing, but far from friendly territory, he faces a relentless test of physical and mental endurance

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Pilot. A Battle for Survival 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Pilot. A Battle for Survival در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Pilot. A Battle for Survival

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!