پیکولو جزیره‌ای جادویی‌ست که هرچند وقت یکبار موجودی را به درون خود می‌کشد. هربار که فرد جدیدی به پیکولو پرتاب می‌شود، رز که جادویی‌ترین گل جزیره پیکولو است، گل می‌دهد و دیگر اهالی را مطلع می‌کند. در پیکولو نیز موجودات عجیب و متنوعی زیست می‌کنند، هر موجود داستان و ویژگی‌های خاص خودش را دارد. روزی پیکی در حین پاراگلایدرسواری داخل ابرها کشیده می‌شود و به پیکولو سقوط می‌کند. پس از سقوط، اهالی پیکولو او را پیدا کرده و رسماً شهروند پیکولو می‌شود. پیکی اما دیگر از گذشته خود چیزی به یاد نمی‌آورد. او به مرور با اهالی پیکولو یعنی مخترع، پانچو، شالی، واکرو و ته‌غاری‌ها آشنا می‌شود و آن‌ها در هر قسمت با یک موضوع و چالش جدید روبه‌رو می‌شوند

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال picolo

تیزر سریال پیکولو

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال picolo

درباره سریال پیکولو

جزیره جادویی پیکولو نام یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی در ژانر عروسکی و کمدی محصول سال ۱۴۰۲ به کارگردانی علی احمدی و به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی و محسن کیایی است. این سریال محصولی از نوآر کارن فیلم است که محمد بحرانی مشاور هنری آن را به عهده دارد و هومن حاجی‌عبداللهی و مهسا طهماسبی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

در این اثر نمایشی کودکانه صداپیشگانی از جمله خسرو احمدی، محمد بحرانی، امیرسلطان احمدی، محمد عسگری و مهناز خطیبی حضور دارند. عروسک‌گردانی این سریال هم بر عهده محمد لقمانیان، علی اعتصامی‌فر، مهدی برقعی و هانی حسینی بوده‌است. نخستین قسمت از این سریال صبح شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲ پخش شد.

سریال پیکولو در ویکی پدیا

بازیگران سریال picolo

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!