سکتی یک دزد خرده پا در چنای است که آدیمورای " هنر رزمی باستانی" را می آموزد. در این حین یک مرد شیطان صفت و پسرش ، سکتی را برای شرکت در مسابقات کیک-بوکسینگ تحریک می کنند. این در حالی است که یک خرده حساب قدیمی بین سکتی و این افراد وجود دارد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Pattas

تیزر فیلم آتش‌ بازی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Pattas

دربار فیلم آتش‌ بازی

پاتاس (ترجمه: Firecracker) یک فیلم هنرهای رزمی هندی به زبان تامیل محصول 2020 به نویسندگی و کارگردانی R. S. Durai Senthilkumar و تهیه‌کنندگی Sathya Jyothi Films است.

دانوش در نقش دوگانه با اسنها، مهرین پیرزادا و نوین چاندرا بازی می‌کند و ناسار، مونیشکانت و مانوبالا نقش‌های فرعی را بازی می‌کنند. موسیقی این فیلم توسط Vivek-Mervin ساخته شده است.

این دومین همکاری بین Dhanush و کارگردان Durai Senthilkumar پس از Kodi است. این فیلم Adimurai، یک هنر رزمی باستانی است که در تامیل نادو تمرین می‌شد. Dhanush و Sneha برای نقش های خود، قبل از شروع فیلمبرداری تحت آموزش هنرهای رزمی قرار گرفتند.

این فیلم در 15 ژانویه 2020 مصادف با تایلند پونگال اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد.

synopsis

Sakthi is a petty thief in a Chennai slum, who learns the Adimurai, the ancient and oldest form of martial arts. Meanwhile, an evil man and his son challenge Sakthi for a kickboxing tournament, and Sakthi agrees to participate in it

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Pattas 2020 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Pattas در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Pattas

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!